• Ověřeno našimi zákazníky:
    " Prodavajici byl velmi vstricny, starvil se mnou na telefonu spoustu casu. Probral se mnou moznosti, sdelil mi prednosti a nedostatky ruznych modelu. Snazil se mi maximalne vyjit vstric i pri objednavce doplnku. Myslim ze by takto mel internetovy prodejce vypadat. Dekuji a preji mu hodne obchodnich uspechu. Vsem vrele doporucuji. "

Auto Finesse Crystal Glass Cleaner 500 ml čistič oken

Kód zboží: CRG500

Auto Finesse Crystal Glass Cleaner 500 ml čistič oken: nejefektivnější čistič oken s extrémně vysokou účinnosti.

  • Cena vč. DPH:339 Kč
  • Cena bez DPH:280 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Auto Finesse Crystal Glass Cleaner 500 ml čistič oken

Crystal je jemně vyvážená směs destilovaných rozpouštědel, která vykazuje výrazný pokrok oproti běžně dostupným čistícím prostředkům. Crystal nastavuje nový standard pro optickou jasnost.

Jeho rychle působící báze alkoholické formule je bezpečná na všechny skleněné povrchy včetně zrcadel. Crystal může být dokonce použit, aby účinně vyčistil lehké polykarbonáty či akrylové okenní systémy používány v high-performance nebo u závodních vozidel.

Tak jako všechny produkty Auto Finesse, tak i Crystal patří mezi profesionální produkty určené pro vyspělé detailery. Díky vysoké efektivitě a lehkosti aplikace ale s tímto přípravkem dosáhne skvělých výsledků i začínající uživatel. 

Objem: 500 ml

Hmotnost: 0.55 kg

Cena za 1ks

Máte dotaz? Napište nám

Uveďte, prosím, co nejvíce informací o voze, do kterého bude produkt instalován pro co nejpřesnější odpověd našich techniků


Antispam ochrana