• Ověřeno našimi zákazníky:
    " Rozumný přístup k řešení neočekávaných problémů. Doporučuji. "

Auto Finesse Iron Out Contamination Remover 500 ml odstraňovač polétavé rzi

Kód zboží: AF_IO500

Auto Finesse Iron Out Contamination Remover 500 ml odstraňovač polétavé rzi: Nejúčinnější, rychle reagující odstraňovač polétavé rzi a brzdového prachu na trhu.

  • Cena vč. DPH:311 Kč
  • Cena bez DPH:257 Kč
  • Dostupnost: Do 7 dnů
Množství:

Auto Finesse Iron Out Contamination Remover 500 ml odstraňovač polétavé rzi

 

Auto Finesse Iron Out odstraňovače jsou jedním z nejlepších produktů na světě v automobilovém průmyslu v posledních letech. Auto 

Finesse Iron Out intenzivně dekontaminuje vaše vozidlo od polétavé rzi a brzdového prachu dříve, než tyto části způsobí vážné škody na vašem automobilu. Brzdový prach a železité zbytky je rostoucí problém vzhledem k rostoucí hromadné dopravě a zvýšené úrovni provozu. Tyto drobné kousky železných střepin se mohou sami zapustit do prakticky jakéhokoliv povrchu, a pokud toto neřešíte, začnou korodovat. Auto Finesse Iron cíleně tyto části rozpouští dříve, než se začnou škody na vašem vozidle objevovat.

Auto Finesse Iron je moderní, pH neutrální, reaktivní gelová formule, které se specificky zaměřuje pouze na železo založené kontaminace. Na rozdíl od tvrdých kyselin se často používá k odstranění zapuštěných železných částic. Je vhodný k použití na všechny vnější povrchy včetně laku, hliníku, hořčíku, nerezové oceli, eloxovaných površích, chromu, skle, plastu, a dokonce i na gumové povrchy. Iron také obsahuje silná odmašťovací činidla pomoci kterých uvolńuje silniční film, takže je vhodnou volbou pro dekontaminační proces.

Na rozdíl od ostatních standardních čističů, je Iron Out obohacen o látky zabraňující následnému uchycení znečištění na povrchu. Ve výsledném efektu dochází k podstatně pomalejšímu znečištění povrchu kol či karoserie.

Luxusní varianta pro čištění silně znečištěných kol!

Objem: 500 ml

Cena za 1ks

Máte dotaz? Napište nám

Uveďte, prosím, co nejvíce informací o voze, do kterého bude produkt instalován pro co nejpřesnější odpověd našich techniků


Antispam ochrana